neděle 17. ledna 2016

Přivítání!

Ahoj, rád bych vás přivítal u začátku mého nového blogu. Jsem Alex, jinak řečeno Alexander a je mi sedmnáct let. V blogosféře jsem se pohyboval už pěkných pár let předtím - asi tři roky? - a znovu se do ní vracím, byť zcela jinam a pod jinou identitou.

Co byste o mně jinak měli vědět? 

Jsem transexuál, jak již je zmíněno nahoře v profilu a to znamená, že jsem se narodil v těle holky, byť se cítím jako kluk. Co to obnáší? Hodně stresu, nevyrovnaností a smutku, ale postupně se to ustaluje. Nutno ale dodat, že můj zájem nehledě na to, kdo nebo co jsem mě přitahují pouze a jen slečny. Zmiňuji to, jen aby nedošlo k nesrovnalostem. Pokud ale máte víc otázek na tohle téma, klidně se ptejte, odpovím na cokoliv, co nebude nijak urážlivé vůči LGBT komunitě nebo mně samotnému.

Moje zájmy a koníčky? 

Inu, jsem dost vášnivý hráč her, ale stejně tak rád čtu knihy, sleduju filmy, snažím se kreslit a poslouchám hudbu. Moje kritéria ve všech kategoriích jsou vážně pestrá, takže se může dost snadno stát, že budu hrát staré fantasy hry, stejně jako novodobé střílečky nebo hry s koňma. Ale nesuďte - moje láska ke zvířatům je téměř stejně velká, jako k mojí milé.


Co očekávat od tohoto blogu? 

Upřímně doufám, že pravidelné články ze všech možných rubrik, ale jinak půjde to takový "mišmaš" blog, kde bude snad všechno, čemu se věnuju. Včetně deníku, který si zde budu později zavádět. (K mému štěstí na zákon schválnosti spíše dříve než později.) Jestli ale budete chtít doporučit dobrý film nebo knihu, určitě jsem k dispozici. :)

Jestli je ještě něco, co by vás zajímalo, určitě se ozvěte buď sem do komentářů, nebo později na Ask,fm, který pro blog založím a bude k nalezení v menu.

Doufám, že jsem vás nezklamal a těším se na Vás u dalšího článku!

Alex

Žádné komentáře:

Okomentovat